موضوع : اخبار ورزشی | بازدید : 55 | تگ ها : بازگشت ستاره به جمع شاگردان برانکو
تاريخ : چهارشنبه 14 آذر 1397 | 21:29 | نویسنده : خبر آنلاین

اختلاف سلیقه با برانکو ایوانکوویچ و در ادامه ماجرای مربوط به خدمت سربازی‌اش او را با مصائب بزرگی مواجه کرد. عالیشاه راهی تراکتورسازی شد و در حالی که در اولین روزها به ترکیب اصلی تیم قلعه نویی نیز دست یافته بود و با گلش جواب این اعتماد را داد، در ادامه با رای فیفا مبنی بر محرومیت این تیم تبریزی از فوتبال دور شد. دور شدن او به مدت یک سال باعث شد روزهای سختی را پشت سر بگذارد؛ محرومیت نقل و انتقالاتی نیز پایان یافت اما مصدومیت بدهنگام او را در برابر هوادارانی قرار داد که برای بازگشت به فوتبال پیشنهادات ملوان و فجرسپاسی را در دوران محرومیت رد کرده بود تا بتواند همچنان فوتبالش را در تراکتورسازی دنبال کند. در نهایت با پایان خدمت سربازی و بازگشت به پرسپولیس او دوره جدیدی را استارت زد. آمادگی و انگیزه بالا در تمرینات پیش فصل و نمایش خوب هفته‌های ابتدایی حتی کادرفنی را امیدوار کرد تا از شرایط سخت محرومیت به سلامتعبور کند.

در ادامه فصل اما شرایط برای عالیشاه خوب پیش نرفت و انتقادات نیز از او افزایش یافت؛ هافبک پرسپولیس اما طی هفته‌های اخیر بازگشتی فوق العاده داشته است. او اکنون در فاصله دو هفته مانده به پایان فصل با 5 پاس گل در صدر جدول قرار دارد و این شانس را دارد تا به تعداد آن بیفزاید و به مهره کاملا مورد اعتماد برانکو ایوانکوویچ تبدیل شود.
اوج نمایش او برابر پیکان بود که علیرغم مصدومیت شدید و در حالی که با خونریزی از دهان مواجه شده بود با توجه به نیمکت تیم، به کار ادامه داد و قاب چهره خونین او در صحنه شادی گل به شکلی عجیب و ستایش برانگیزی به انگیزه این بازیکن برای نمایش موفق در تیم قوت بخشید. عالیشاه در ادامه نیز با پاس‌های خود زمینه ساز بردهای ارزشمند تیم شد تا اکنون به مهره مورد اعتماد برانکو ایوانکوویچ و کادرفنی تبدیل شود.
در مسیر پیشرفت امید عالیشاه اما شاید تشبیه او با محسن مسلمان چندان عجیب نباشد؛ ستاره‌ای با نام بزرگ اما در روزهای ابتدایی با فاصله نسبت به کیفیت مدنظر اما تحت تفکرات کادرفنی و استمرار در تمرینات در نهایت توانست به ستاره محبوب سکوها و تاثیرگذار در زمین تبدیل شود. کاشف زندگی و مسیر تازه ستاره شدن محسن مسلمان اکنون در حال ساخت و شکل دادن به شرایط فوتبالی امید عالیشاه است و شاید با ادامه این روند این بازیکن نیز موفق شود بیش از این به کسب موفقیت تیم کمک کند. با این حال همه امیدوارند برخلاف سرنوشتی که بعد از دوران ستاره شدن مسلمان رقم خورد، عالیشاه بتواند با شرایط سنی و کیفی که داراست ظرف انگیزه و جنبه خود را افزایش دهد و بتواند همچنان در قاب پرسپولیس حاضر باشد.پیچک